O bajkach dla najmłodszych i nie tylko | Bajkopisowy blog
Menu

Bajkopisowy blog

10Paź

Aleksandra Rakoca

Witamy w bajkopisowym zespole!

„Niemalże od początku powstania wydawnictwa śledzę jego rozwój (…) W nadziei, że w przyszłości będę miała okazję dołączyć do zespołu Bajkopisu przesyłam swoje CV”. Kiedy odebrałam maila od Oli pomyślałam, że nic nie dzieje się przypadkiem. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że będzie odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. To się po prostu czuje. 

Czytaj dalej

27Sie

Anna Brych

Bo najważniejsza jest wyobraźnia

Do naszego cyklu „rozmów jak z bajki” zapraszamy osoby szczególne – takie dla których najważniejszy jest mały człowiek, a praca jest prawdziwą pasją. Dlatego z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do przeczytania wywiadu z Anną Brych, pomysłodawczynią i założycielką „Szkoleń z Wyobraźnią”, dedykowanych nauczycielom przedszkoli i szkół. Temat bardzo aktualny, bo przecież tuż za progiem wrzesień!

Czytaj dalej

16Lip

Spotkanie autorskie na Islandii

Koniec świata! Spotkanie autorskie na Islandii :)

A gdyby tak zorganizować spotkanie autorskie na Islandii? – pomyślałam. Napisałam do Polskiej Biblioteki w Hafnarfjordur i tym sposobem… udało się! Wraz z naszymi walizkami, książkami i planem spotkania z najmłodszymi czytelnikami dotarliśmy na odległą wyspę ognia i gejzerów.

Czytaj dalej