Wzruszamy się za każdym razem, gdy widzimy zdjęcia waszych szkrabów trzymających w rękach nasze książki – okazuje się, że właściwie każde z bajkopisowych wydań to idealna bajka na prezent. Jest to niesamowite uczucie, którego jeszcze trochę ponad rok temu nie byliśmy sobie w stanie nawet wyobrazić.

Podglądamy Was czasem na Instagramie i na Facebooku, a nierzadko to od Was po prostu otrzymujemy zdjęcia naszych małych czytelników. Do dziś pamiętamy to pierwsze, któremu towarzyszyło nasze niesamowite wzruszenie – smocza bajka modułowa, którą wymarzyliśmy trafiła wówczas w ręce pierwszych maluchów na Dzień Dziecka.

Przez te wszystkie miesiące naszej obecności, wiemy, że często wybieracie nasze bajki na prezent urodzinowy dla najmłodszych. Czasem, szczególnie smoki Momo i Kiki, bywają również prezentem na chrzest. Cieszy nas ogromnie, że towarzyszymy Wam w tak ważnych chwilach i wkładamy serce w każdy szczegół.

Momo i Kiki to idealna bajka na prezent

Przede wszystkim każda zakupiona bajka na prezent, zawsze może mieć indywidualną dedykację. Rymowaną, cytowaną, wymyśloną, pożyczoną – jaką tylko sobie wymarzycie! Wystarczy wpisać jej treść w zamówieniu, a my zadbamy o to, by została dołączona do wybranej książeczki. Dodatkowo w książce „Pani Imbir i Szkoła Elfów”, na Wasze życzenie może zostać również dodatkowo wpisana odręczna dedykacja wraz z autografem.

Bajka na prezent ręcznie pakowana

Ważne dla nas jest również opakowanie – dlatego każda książka ma swoje, indywidualne pudełko, dzięki któremu nadaje się na prezent. Każdą książkę pakujemy ręcznie i zawsze, ale to zawsze podkreślamy, że w każdym opakowaniu można oprócz pięknej bajki dla dzieci, znaleźć również nasze serce.

Nasze bajki są pięknie wydane, a na każdej okładce znajdziecie informację: „Wydrukowane w Polsce. Stworzone z pasji.”. Wszystkie książki od początku do końca tworzymy w Polsce, z dbałością o każdy szczegół i najwyższą jakość materiałów. Ilustracje naszych bajek malowane są ręcznie, klasyczną techniką akwareli, co sprawia, że na każdej stronie znajdziecie prawdziwą ilustratorską, twórczą pasję.

Poszukujących wyjątkowego pomysłu na prezent zapraszamy tutaj.
Rozgośćcie się na stronach naszych bajek!

Zobacz również

Napisz komentarz