Każda książka to dla nas projekt, który dostarcza ogromnej energii. Bo w końcu tworzenie to prawdziwa radość! Dlatego tym razem przygotowując nowy tytuł postanowiliśmy się z Wami tą radością podzielić. Poznajcie kreatywną książkę nie-książkę, której autorami zostaną Wasze maluchy!

Bajkopis. Stwórz własną książkę!
Bajkopis. Stwórz własną książkę!

„Bajkopis. Stwórz własną książkę!” to prawdziwa książka w twardej oprawie, którą od początku do końca stworzycie sami. Znajdziecie w niej 30 stron czekających na zapełnienie niewiarygodnymi przygodami, które zależą wyłącznie od Waszej wyobraźni. Do twórczej dyspozycji oddajemy Wam również „pomysłownik”, który pomoże każdemu dziecku (i dorosłemu też!) znaleźć pomysł na bohatera własnej książki 🙂 Twórcza zabawa na długie godziny gwarantowana!

W książce znajdziecie „pomysłownik”, z wykorzystaniem którego można stworzyć kilkaset różnych kombinacji i pomysłów na własnych bohaterów.

Pomyślcie tylko, czy nie byłoby wspaniale móc namalować prawdziwą okładkę? A w środku swoich własnych bohaterów? Wiemy, od naszych małych czytelników, że taka PRAWDZIWA NAJPRAWDZIWSZA książka, z okładką, grzbietem, którą można postawić na swojej półce, to często ich marzenie. Ale też doskonała okazja, by wspólnie stworzyć baśniową opowieść, uczynić dzielnym rycerzem ukochanego pluszaka lub odkryć w domowym pupilu superbohatera!

Makieta do stworzenia książki to doskonały pomysł na prezent dla każdego kreatywnego malucha, a gotowa bajka może być również wyjątkowym upominkiem dla najbliższych! Przygotujcie zatem farbki, kredki i coś do pisania, a w międzyczasie zajrzyjcie tutaj – tylko do końca lutego można zamówić „Bajkopis. Stwórz własną książkę!” w przedsprzedaży w atrakcyjnej cenie.

Bajkopis stwórz książkę

Aby zamówić książkę KLIKNIJ TUTAJ.

Zobacz również

Napisz komentarz