facebook Książki dla małych dzieci – bajki modułowe | Bajkopis
Menu

Tworzenie książek dla dzieci to ogromne wyzwanie, wielka odpowiedzialność i niepowtarzalna przygoda. Uwielbiamy BAJAĆ w obłokach i pisać dla najmłodszych. A robimy to:

Z sercem

Z sercem

Na okładkach naszych bajek dla najmłodszych znajdziecie serduszko – na dowód tego, że włożyliśmy je w każdy wers, stronę i ilustrację. Bo wszystkie mają to do siebie, że powstały z inspiracji miłością mamy do dziecka, dziecka do mamy i ich obojga – do bajek.

W wyjątkowy sposób

W wyjątkowy sposób

Tak, tak, mamy patent na bajki. Kochamy to, co robimy, i z pasją tworzymy świat, który podoba się najmłodszym. A potwierdzeniem tego, że bywamy niezwykli w swoich pomysłach są bajki modułowe – chronione już niebajkowym, a najprawdziwszym zgłoszeniem patentowym.

W kartonowej formie

W kartonowej formie

Nie do porwania, nie do zniszczenia. Za to do czytania wszystkimi zmysłami. Uwielbiamy małych czytaczy i oglądczy, i wiemy, że książka musi wiele przetrwać w ich rękach. Dlatego nasze bajki dla najmłodszych są całokartonowe i drukowane w Polsce, z zachowaniem najwyższej jakości

Kreatywnie

Kreatywnie

Niejedna bajka.I nie dwie. Wymarzyliśmy sobie zrealizowanie wielu naszych pomysłów na książki. Te modułowe, te standardowe i te nietypowe w formie, ale zawsze inspirujące do tego, by bajać na różne sposoby. Trochę naprawdę. Trochę na niby.

Witajcie w naszej bajce.
Kasia & Natan

INACZEJ

INACZEJ

bajać różnie, trochę

naprawdę, a trochę na niby

zobacz więcej

CIEKAWIEJ

CIEKAWIEJ

odnaleźć to, co najważniejsze –

radość poznawania

zobacz więcej

KREATYWNIE

KREATYWNIE

myśleć twórczo, odważnie i

zupełnie na przekór

zobacz więcej

AKTYWNIE

AKTYWNIE

angażować, by rozwijać

przez działanie

zobacz więcej

WSPÓLNIE

WSPÓLNIE

spędzać czas razem

zobacz więcej

Tego chcemy

Tego chcemy

tworząc książki z zupełnie innej bajki

zobacz więcej