Chcecie bajkę? Oto bajka! Dawno, dawno temu był sobie Bajkopis. I wcale nie było to wówczas prawdopodobnie najmniejsze wydawnictwo na świecie 😉 , ale przede wszystkim blog – miejsce, w którym dzieliłam się tworzonymi dla synka bajkami. W ostatnim czasie Agata Krzyżanowska, wyczarowała piórkiem i pędzlem ilustracje dla jednej z nich – intensywnie pracujemy nad tym, aby tego lata Jeżobranie trafiło w ręce bajkopisowych czytelników.

Chcemy tym samym zapoczątkować serię książeczek dla najmłodszych, którą roboczo nazywamy kartoNOWA. Niby zwyczajnych, a jednak nieco innych od tych, które znamy. Książeczek z zamysłem, pomysłem, duszą, książeczek… wyjątkowych w dotyku, który jest przecież ogromnie ważnym zmysłem dla każdego malucha. Brzmi tajemniczo? Być może. Ale i sama bajka jest tajemnicza. Bo czy właściwie zastanawialiście się nad tym, co żaba robi w jeżynach? I czego może ją nauczyć spotkanie oko w oko z jeżem? Tego dowiedzą się tylko nasi mali czytelnicy!

okładka_jeżobranie

Jeżobranie zostanie wydane w najbliższych tygodniach – w niewielkim nakładzie, bo i seria kartoNOWA z założenia ma być dla tych, którzy lubią coś wyjątkowego i dla tych, którzy są wyjątkowi, bo z założenia, z przekonania i z serca wierzą w bajkopisowe pomysły. A dla wszystkich, którzy mają ochotę już wkrótce poczytać Jeżobranie ze swoim maluchem, już teraz uruchamiamy przedsprzedaż

http://bajkopis.pl/produkt/jezobranie/

 

P.S. Po kilku miesiącach zuchwale stwierdzamy, że cudownie nam z Wami w tej bajkowej manufakturze – cieszy nas każda wysłana bajka i każde zdjęcie dziecka, które ją otrzymało. I cieszymy się ogromnie, że wciąż tak wiele osób chce, aby książka była towarzyszem dzieciństwa naszych maluchów.

Zobacz również

1 komentarz

  1. Warszamamka

    24 listopada 2016, godz. 15:11

    Gratuluję, że udało się dopiąć swego i książka powstała, Trafiła w ręce moje i mojej córeczki. Polubiłyśmy ją 🙂

Napisz komentarz