facebook Archiwa: Strona główna - Bajkopis
Menu

25Paź

Tworzenie książek dla dzieci to ogromne wyzwanie, wielka odpowiedzialność i niepowtarzalna przygoda. Uwielbiamy BAJAĆ w obłokach i pisać dla najmłodszych. A robimy to:

Czytaj dalej

25Paź

Z sercem

Na okładkach naszych bajek dla najmłodszych znajdziecie serduszko – na dowód tego, że włożyliśmy je w każdy wers, stronę i ilustrację. Bo wszystkie mają to do siebie, że powstały z inspiracji miłością mamy do dziecka, dziecka do mamy i ich obojga – do bajek.

Czytaj dalej

25Paź

W wyjątkowy sposób

Tak, tak, mamy patent na bajki. Kochamy to, co robimy, i z pasją tworzymy świat, który podoba się najmłodszym. A potwierdzeniem tego, że bywamy niezwykli w swoich pomysłach są bajki modułowe – chronione już niebajkowym, a najprawdziwszym zgłoszeniem patentowym.

Czytaj dalej

25Paź

W kartonowej formie

Nie do porwania, nie do zniszczenia. Za to do czytania wszystkimi zmysłami. Uwielbiamy małych czytaczy i oglądczy, i wiemy, że książka musi wiele przetrwać w ich rękach. Dlatego nasze bajki dla najmłodszych są całokartonowe i drukowane w Polsce, z zachowaniem najwyższej jakości

Czytaj dalej

25Paź

Kreatywnie

Niejedna bajka.I nie dwie. Wymarzyliśmy sobie zrealizowanie wielu naszych pomysłów na książki. Te modułowe, te standardowe i te nietypowe w formie, ale zawsze inspirujące do tego, by bajać na różne sposoby. Trochę naprawdę. Trochę na niby.

Czytaj dalej

25Paź

Witajcie w naszej bajce. Kasia & Natan

Czytaj dalej