Kilkanaście miesięcy temu wymarzyliśmy sobie, że wydamy pierwszą bajkę – tę modułową, o dwóch smokach. Dziś jest już w produkcji. Wymarzyliśmy sobie również to, w jaki sposób będziemy działać pod bajkopisowym szyldem. Dzisiaj więc w kilku smoczych słowach o tym, jak to będzie w naszej bajce.

Nie Chiny i nie Bangladesz.

Zawsze można więcej, szybciej, taniej. Ale to nie nasza bajka. My smoczo wierzymy, że można przede wszystkim LEPIEJ. Dlatego wszystkie bajkopisowe bajki będziemy produkować w Polsce. Mimo wyzwań w procesie produkcji i często długich terminów realizacji. Mimo tego, że tak, jak w przypadku bajek modułowych znaczna część procesu musi zostać wykonana ręcznie. Pokładamy smoczą wiarę w to, że dzięki temu nasze bajki będą doskonałej jakości i bezpieczne dla najmłodszych czytelników, nie tylko smoczych przygód.

Ze smoczym sercem i jeszcze większą pasją.

Na naszych opakowaniach bajek modułowych znajdziecie znaczek – serduszko, na dowód tego, że włożyliśmy je w każdy wers, stronę i ilustrację. Bo wszystkie mają to do siebie, że powstały z inspiracji miłością mamy do dziecka, dziecka do mamy i ich obojga – do bajek. Wierzymy, że wraz ze swoimi maluchami, pokochacie to wspólne bajanie równie mocno jak my.

KartoNOWA forma.

Nie do porwania, nie do zniszczenia. Za to do organoleptycznego czytania. Wszystkie bajkopisowe bajki będą… kartoNOWE. Uwielbiamy małych czytaczy i oglądaczy i wiemy, że książka musi wraz z nimi przetrwać wiele. Ale „kartoNÓWKI” inspirują nas również do tego, by spojrzeć na nie w nowy, twórczy sposób. Dlatego nasze bajki będą zaskakiwać formą.

Niejedna bajka.

I nie dwie. Wymarzyliśmy sobie również to, że na jednej bajce się nie skończy, bo w kolejce czekają następne pomysły i bajki– do zilustrowania, wydania i czytania przez maluchy. Bajek będzie więc więcej. Tych modułowych, tych standardowych i tych nietypowych w formie, ale zawsze inspirujących do tego, by bajać na różne sposoby. Trochę naprawdę. Trochę na niby. I zawsze – RAZEM (z Wami!).

Zobacz również

Napisz komentarz