WARSZTATY DLA DZIECI W WIEKU: 3-4 lata

Krok za krokiem, mały krok, tu jest chyba jakiś smok! Albo nawet dwa!
A kiedy można wraz z nimi wyruszyć w świat, to dopiero jest przygoda!Najmłodsi uczestnicy warsztatów będą mieć okazję poznać dwa przesympatyczne smoki Momo i Kiki, a wraz z nimi przenieść się w świat bajek modułowych, w których dzieci decydują o kolejności zdarzeń. Wspólnie sprawdzimy, co się stanie jeśli zmieni się początek i koniec bajki? Czy poradzimy sobie z rozwiązaniem najtrudniejszych na świecie, smoczych zagadek?

Wszystkie maluchy w trakcie warsztatów zaprosimy do wspólnej zabawy w tworzenie modułowej bajki, a także wspólnej gry w wielką, smoczą grę planszową. Będzie też możliwość malowania gigantycznych smoczych ilustracji i udziału w bajkowym konkursie.

smocze warsztaty

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ:

Warsztaty są realizowane w oparciu o wyjątkową bajkę modułową Momo i Kiki, w której najmłodsi mogą sami decydować o kolejności zdarzeń;
Rozwijają kreatywność;
Pokazują książkę jako ciekawą, twórczą formę, której współautorem jest dziecko i jego wyobraźnia;
Są prowadzone w niezwykłym duecie: przez autorkę bajki i jej czteroletniego synka.

Miejsce warsztatów: Księgarnia i Pracownia dla Dzieci BAJKOPIS, Jedności 20/1, Zielona Góra
Czas trwania: 1h
Cena: 15 zł

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy drogą mailową: kontakt@bajkopis.pl lub telefonicznie/sms pod nr 796 531 923.

Zapraszamy do kontaktu.

Warsztaty możemy również zrealizować w Twoim przedszkolu! –>>> zapytaj o ofertę dla przedszkoli

Zobacz również

  1. Ewelina

    24 stycznia 2017, godz. 08:40

    Gorąco polecam smocze warsztaty, w których miałam okazję uczestniczyć w Wejherowie. Prowadzone są bardzo profesjonalnie, a ich program dostosowany jest do wieku dzieci i ich potrzeb. Dzięki temu nie ma czasu na nudę, ale jest czas na kreatywną zabawę. Z uwagi na wykorzystaną podczas zajęć pierwszą w Polsce bajkę modułową, spotkanie jest , na tle innych organizowanych dla dzieci, propozycją wyjątkową. Uczestnicząc w nich, nie tylko dzieci, ale i rodzice mogą dowiedzieć się jak, w prosty sposób, zamienić czytelniczą zabawę z dzieckiem w niezwykłą podróż do krainy wyobraźni. Warsztaty przebiegają w niezwykle przyjaznej atmosferze, która odzwierciedla podejście Prowadzącej do twórczego i kreatywnego rozwoju dziecka. Szczerze polecam!

Comments are closed.