Książka na prezent

Książka na prezent? Wybierz kreatywną bajkę!

Wybór upominku dla najmłodszych to niełatwe zadanie – szczególnie jeśli chcemy podarować coś co nie tylko sprawi dziecku przyjemność, ale przy okazji zadba również o jego rozwój. W takiej sytuacji książka na prezent to pomysł idealny!

Bajka modułowa „Momo i Kiki” to doskonały pomysł na kreatywny upominek – nie tylko bawi i rośnie wraz z dzieckiem angażując czytelnika na różnych etapach, ale również wspiera rozwój kreatywności, uczy łączenia elementów w całość i zachęca do eksperymentowania. Kartonowa książka wykonana z najwyższej jakości materiałów będzie doskonałym prezentem dla dwu-, trzy- i czterolatków. Karty o rymowanej, rytmicznej, pełnej wyrazów dźwiękonaśladowczych treści sprawdzą się również doskonale dla młodszych maluchów.

Książka na prezent Momo i Kiki

Podaruj dziecku wspólne chwile!

Czytanie książek zbliża, pozwala na kreatywną zabawę na wiele sposobów, niezależnie od wieku dziecka. Książka modułowa jest wyjątkową publikacją – stworzoną wspólnie przez mamę i kilkuletniego syna – z myślą o dzieciach. Dzięki temu bajka jest cudownym prezentem, pełnym dbałości o każdy najmniejszy szczegół. Nasi mali czytelnicy zauważają, że nawet samo pudełko „kłapie paszczą jak smok” 😉 Bajki modułowe można zamówić na stronie www.bajkopis.pl. Wszystkie zamówienia są pakowane ręcznie, a dostawa zawsze darmowa. Istnieje również możliwość wpisania dedykacji o dowolnej treści, co sprawi że książka stanie się cudowną pamiątką.

Książka na prezent, opakowanie
Dodatkowo jeśli bajka modułowa zostaje zamówiona na prezent do każdego zestawu dołączamy:

  • personalizowaną kartę z dedykacją,
  • prezentowe opakowanie wraz z bilecikiem.

Książka to najpiękniejszy pomysł na prezent!

Nie tylko bajka modułowa „Momo i Kiki”, ale każda bajkopisowa książka: „Jeżobranie”, „Lew się wybiera do fryzjera”, czy „Pani Imbir i Szkoła Elfów”, może być idealną książką na prezent. Zapakowana wraz z bajkowym bilecikiem z dedykacją, stanie się cudownym upominkiem dla każdego malucha. Książkę możemy wysłać na dowolny adres, a na życzenie – w środku może znaleźć się również autograf autorki. Wystarczy zaznaczyć taką opcję przy składaniu zamówienia.

Zajrzyj do naszej księgarni