Nasze wydawnictwo

Dzieci uwielbiają wiele rzeczy. Wybierać spośród czegoś. Kreować coś. Odkrywać cokolwiek i wszystko na raz. Dzieci uwielbiają bajki.
Wiemy o tym, dlatego nasze książeczki pozwalają wypełnić się dziecięcą wyobraźnią  i tworzyć bajkę, która nigdy nie będzie taka sama.
Zapraszamy do bajkopisowego świata. Przekonaj się dlaczego nasze książki dla dzieci są wyjątkowe.

sprawdź

Wydawnictwo Bajkopis to miejsce, w którym bajamy, trochę naprawdę, trochę na niby, a trochę w obłokach.
Wydajemy kreatywne autorskie książki dla najmłodszych i pierwsze na rynku bajki modułowe, w których dzieci decydują o kolejności zdarzeń.


Piszemy zdanie po zdaniu. Przeglądamy stronę po stronie. W każdej książce zostawiamy kawałek siebie i jesteśmy pewni, że nie ma na świecie drugiego takiego duetu autorsko- wydawniczego tworzonego przez mamę i syna . Bajkowe projekty tworzymy wspólnie, a w życiu wyznajemy zasadę, że najważniejsza jest wyobraźnia. Niejedno przeczytaliśmy i z pewnością niejedno napiszemy!

 

Piszemy z sercem
Na okładkach naszych książek dla najmłodszych znajdziecie znak – serduszko – na dowód tego, że włożyliśmy je w każdy wers, stronę i ilustrację. Bo wszystkie nasze bajki mają to do siebie, że powstały z inspiracji miłością mamy do dziecka, dziecka do mamy i ich obojga – do czytania.

W wyjątkowy sposób
Tak, mamy patent na bajki. Kochamy to, co robimy i z pasją tworzymy świat, który podoba się najmłodszym. A potwierdzeniem tego, że bywamy niezwykli w swoich pomysłach są bajki modułowe – chronione już niebajkowym, a najprawdziwszym zgłoszeniem patentowym.

W kartonowej formie
Nie do porwania, nie do zniszczenia. Za to do czytania wszystkimi zmysłami. Uwielbiamy małych czytelników i wiemy, że książka musi wiele przetrwać w ich rękach. Dlatego nasze książki dla najmłodszych są kartonowe i od początku do końca drukowane w Polsce, z zachowaniem najwyższej jakości materiałów.

Kreatywnie
Niejedna bajka. I nie dwie. Wymarzyliśmy sobie zrealizowanie wielu naszych pomysłów na książki. Te modułowe, te standardowe i te nietypowe w formie, ale zawsze inspirujące do tego, by bajać na różne sposoby. Trochę naprawdę. Trochę na niby. I zawsze – RAZEM.

Witajcie w naszej bajce i zostańcie z nami na dłużej!
Kasia & Natan