Księgarnia dla dzieci | Bajkopis - kreatywne książki dla dzieci
Menu

Księgarnia dla dzieci

 

 

Nasza księgarnia dla dzieci

Bajkopis to nie tylko maleńkie wydawnictwo autorskich książek dla najmłodszych, ale od kilku miesięcy również księgarnia dla dzieci.
Stworzyliśmy miejsce, w którym można zakupić nasze książki, ale również spotkać się z nami podczas bajkowych warsztatów i wydarzeń –
nasza księgarnia to miejsce, w którym książka i kreatywność idą w parze.

Warsztaty dla najmłodszych

Wspólnie zabieramy najmłodszych w wyjątkową podróż do krainy wyobraźni. Czytamy, piszemy, malujemy, wspólnie bajamy.
Organizowane w naszej księgarni dla dzieci warsztaty są związane z tematyką wydawniczą i nawiązują do bajkopisowych książek.
Aktualną tematykę realizowanych warsztatów można sprawdzić tutaj.

Zapraszamy, by dołączyć również do naszej grupy na Facebooku – znajdziecie tam zawsze najbardziej aktualny harmonogram warsztatów i wydarzeń.

       kliknij i dołącz do grupy

Niespodzianki i sporo twórczej zabawy

Na co dzień w księgarni czekają na Was nasze SMOCZNE jabłka, które uwielbiają i mali i duzi, i które kryją w sobie… nagrody.
Zawsze na każdego małego czytelnika czeka również nasz twórczy kącik, a w nim kolorowanki, kredki i co tydzień inne niespodzianki.

Przyjazne miejsce

Bajkopisowa księgarnia dla dzieci to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o najmłodszych. Czysta, jasna przestrzeń i kreatywne formy
pozwalają swobodnie oglądać, czytać, tworzyć. W naszej księgarni znajdziecie wnętrze wyposażone w wyjątkowe sensoryczne meble,
stworzone ręcznie z materiałów z recyklingu.

Znajdziecie nas w Zielonej Górze, przy ulicy Jedności 20/1.

Do zobaczenia w księgarni i na kartach naszych książek!

Kasia & Natan