Księgarnia dla dzieci | Bajkopis - kreatywne książki dla dzieci
Menu

Księgarnia dla dzieci

Nasza księgarnia dla dzieci

Bajkopis to nie tylko maleńkie wydawnictwo autorskich książek dla najmłodszych, ale od kilku miesięcy również księgarnia dla dzieci. Stworzyliśmy miejsce, w którym można zakupić nasze książki, ale również spotkać się z nami podczas bajkowych warsztatów i wydarzeń – nasza księgarnia to miejsce, w którym książka i kreatywność idą w parze.

Warsztaty dla najmłodszych

Wspólnie zabieramy najmłodszych w wyjątkową podróż do krainy wyobraźni. Czytamy, piszemy, malujemy, wspólnie bajamy. Organizowane w naszej księgarni dla dzieci warsztaty są związane z tematyką wydawniczą i nawiązują do bajkopisowych książek. Aktualną tematykę realizowanych warsztatów można sprawdzić tutaj.

Niespodzianki i sporo twórczej zabawy

Na co dzień w księgarni czekają na Was nasze SMOCZNE jabłka, które uwielbiają i mali i duzi, i które kryją w sobie nie tylko witaminy, ale również… nagrody. Zawsze na każdego małego czytelnika czeka również nasz twórczy kącik, a w nim kolorowanki, kredki i co tydzień inne niespodzianki.

Przyjazne miejsce

Bajkopisowa księgarnia dla dzieci to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o najmłodszych. Czysta, jasna przestrzeń i kreatywne formy pozwalają swobodnie oglądać, czytać, tworzyć. W naszej księgarni znajdziecie wnętrze wyposażone w wyjątkowe sensoryczne meble, stworzone ręcznie z materiałów z recyklingu.

Jeśli idea autorskiej, kreatywnej książki dla dzieci jest Ci bliska, a od zawsze marzysz o tym, by prowadzić księgarnię i pracować w otoczeniu najmłodszych czytelników, serdecznie zapraszamy, by zajrzeć do naszej zakładki współpraca. Jesteśmy przekonani, że

Do zobaczenia w księgarni i na kartach naszych książek.

Kasia & Natan