Jesteście gotowi? Chcemy Was zabrać na daleką Północ, do krainy, w której jest najbielszy na świecie śnieg. To właśnie tam, wśród uginających się od niego drzew, w podziemiach mieszkają elfy. Mnóstwo elfów… Pani Imbir i Szkoła Elfów to wyjątkowa książka na świąteczny prezent!

Nasza nowa bajka jest najbardziej elfią z wszystkich elfich historii. I choć świąteczna, to Święta są jedynie pretekstem do tego, by odnaleźć…

…no właśnie tego czytelnikom nie zdradzimy!

Małe, duże, szybkie, powolne, radosne, poważne. Na całym świecie nie ma dwóch takich samych elfów. Jedne są tak malutkie jak najmniejszy paluszek dziecka, a inne tak wielkie jak najwyższe drzewa.

Ale wszystkie – podobnie jak ludzie mają swoje marzenia. I to o nich jest przede wszystkim nasza nowa bajka – zupełnie inna od wszystkich wcześniejszych bajkopisowych projektów, z wielu powodów:

  • Bajka jest pisana prozą

Na 64 stronach znajdziecie wyjątkową historię, inspirującą dzieci i… dorosłych. Została napisana tak, by każdy odnalazł w niej coś ważnego dla siebie. Książka jest dedykowana maluchom w wieku 4-7 lat, a czytać ją można na dwa sposoby, o których niebawem opowiemy więcej.

  • To nasza pierwsza książka, która nie jest kartonowa.

W książce znajdziecie pięknie wydane wnętrze na najwyższej jakości papierze i twardą oprawę, dzięki której książka będzie idealnym prezentem na święta.

  • To nasz pierwszy bajkowy projekt ilustrowany przez Monikę Kuropatnicką- Marciniak.

Odnaleźliśmy w jej ilustracjach miłość do natury i surowość Północy, której klimat, tak bardzo chcieliśmy oddać. I zaprosiliśmy do bajkopisowej współpracy! Bo musimy zdradzić, że w naszej bajce jest wiele najprawdziwszych z prawdziwych inspiracji Laponią, którą kochamy.

Gdy Monika po raz pierwszy przeczytała elfią bajkę, zadzwoniła, by powiedzieć:
„Już na zawsze zapamiętam, by nie zgubić marzeń.”

Więc jeśli i Wy chcecie je odnaleźć, poznajcie nasze elfy.

Od dziś książka jest dostępna w przedsprzedaży. Do wszystkich egzemplarzy zamówionych do 15 listopada, dołączymy ilustrację wraz z indywidualną dedykacją. A książka trafi do Waszych rąk dokładnie 6 grudnia.

Ta wyjątkowa książka na świąteczny prezent czeka na Was tutaj: Pani Imbir i Szkoła Elfów.

Do zobaczenia na bajkowych stronach,
Kasia & Natan

Zobacz również

Napisz komentarz