Zapowiedzi wydawnicze

Ciiii! Uchylamy rąbka wydawniczej tajemnicy, ale musimy zdradzić, że to jeszcze nie wszystkie bajkowe publikacje, które przygotowujemy dla najmłodszych czytelników w tym roku! Zatem, kto zagości w bajkopisowych książkach w 2019?

Styczeń 2020
„Jej Wysokość Żyrafa”

Bez wątpienia największa bajkopisowa premiera. Dosłownie! Bo książka o żyrafie ma nie tylko nietypowy format, ale skrywa w sobie również wyjątkową rozkładówkę żyrafy, która mierzy aż 140 cm!
A cóż przydarzy się żyrafie, która postanawia wybrać się na Kilimandżaro? Tego muszą dowiedzieć się nasi mali i duzi czytelnicy osobiście!

Książka pełnokartonowa, dla dzieci w wieku 3-6 lat.
Bajka rymowana.

Jeśli zainteresowała Cię książka, kliknij poniżej i dołącz do listy oczekujących na tę bajkę!


MARZEC 2019
„Bajkopis. Stwórz własną książkę!”

Książka, nie-książka, dla wszystkich małych i dużych, którzy chcieliby stworzyć swoją własną książkę. Pod kolorową obwolutą ze wskazówkami kryje się makieta książki do samodzielnego wykonania, a w niej 30 czystych stron, które mogą wypełnić się waszą wyobraźnią. Samodzielnie stworzona książka może być cudowną pamiątką lub prezentem dla kogoś bliskiego!

Makieta książki, objętość 32 strony, dla dzieci w wieku 4+.

Jeśli zainteresowała Cię książka, kliknij poniżej i dołącz do listy oczekujących!
MARZEC/KWIECIEŃ 2020
„Łakocie. Historia z pazurem”

Miauuu..a być bajka, a jest historia. Podejrzeliśmy, co robią koty, gdy chadzają własnymi ścieżkami!
„Łakocie. Historia z pazurem” to bajka o odwadze i pokonywaniu przeszkód. O nawiązywaniu przyjaźni i o tym, że czasem przyjaciel odchodzi… O tym, że strach przed nieznanym jest czymś naturalnym i o tym, jak wspaniale robić coś zupełnie nowego. Gdy podążycie śladami dwóch przesympatycznych kotów z ulicy Pistacjowej przekonacie, się, że to co najpiękniejsze – przyjaźń, przygoda, pasja, jest często właśnie po drugiej stronie płotu. Trzeba tylko odwagi, by go pokonać!

77 stron, oprawa twarda, dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Jeśli zainteresowała Cię książka, kliknij poniżej i dołącz do listy oczekujących na tę bajkę!


Hoho wraca do domu

PAŹDZIERNIK 2019
„Hoho wraca do domu”

Na dalekiej Północy przychodzi na świat renifer Hoho i pewnie nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że pewnego dnia zaprzyjaźnia się z małą dziewczynką. Tymczasem mijają miesiące i Hoho, jak wszystkie renifery musi wyruszyć w daleką drogę w poszukiwaniu ciepła…

Wzruszająca, zimowa historia o przyjaźni i prawdziwej bliskości.

65 stron, oprawa twarda, dla czytelników w wieku +4 do 101 lat.

Jeśli zainteresowała Cię książka, kliknij poniżej i dołącz do listy oczekujących na tę bajkę!